واریز وجه استرداد کمتر از 24 ساعت

{{ctrl.notification}}
کویر اصفهان

فصل سرما که از راه می رسد، جاهایی که در تابستان گرم و طاقت فرسا بودند و حتی نگاه کردن به آن ها عطش انسان را بر می انگیخت به ما لبخند می زنند. این مقاصد در سرمای زمستان تمام بی مهری ها را از یاد می برند و به ما قول می دهند که میزبان خوبی باشند. یکی از این مکان های زیبا کویر است؛ جایی با تپه های بسیار بلندِ ماسه ای و شنی که آسمان شَبش به تمام زیبایی های دنیا فخر می فروشد.

ایران، سرزمین رنگ ها و زیبایی ها، در دل خود پهنه عظیمی از بیابان ها را دارد که در میان آن ها کویرهای بی مانندی مثل ورزنه جا خوش کرده اند. این کویرها آن قدر زیبایی دارند که هوش از سر هر انسان جستجوگری خواهند برد. شاید خیال کنیم این کویر زیبا در کنار اصفهان، این شاهکار هنر ایرانی، حرفی برای گفتن ندارد؛ اما کافی است که نیم نگاهی به رمل های طلایی رنگ آن که تیغ آفتاب برشته شان کرده بیندازید تا ببینید که ارزشش را دارد تا کمی آن طرف تر از اصفهان سری به این کویر زیبا بزنیم. پس با آرامش پرواز همسفر شوید و به اصفهان بیایید. به شهر کبوتران سفید، یعنی ورزنه می رویم و سراغ کویر ورزنه را می گیریم؛ خود را برای پیاده روی روی رمل های طلایی ورزنه آماده کنید...

چرا سفر به کویر ورزنه؟


  • زیبایی کویر ورزنه در نوع خود بی نظیر است و لذت کویرنوردی و راه رفتن روی ماسه های داغ را به شما ارزانی می دارد.
  • بزرگ ترین سایت تفریحی کویری ایران در کویر ورزنه قرار دارد.
  • با سفر به ورزنه می توانید انواع تفریحات هیجانی مانند موتور سواری (چهارچرخ)، زیپ لاین، شتر سواری و کویر نوردی با ماشین های آفرود را تجربه کنید.
  • این کویر در کنار شهر زیبا و تاریخی ورزنه قرار دارد بنابراین با سفر به کویر ورزنه می توانید از دیدنی های شهر و همچنین دیدنی های اطراف آن مثل تالاب بین المللی گاوخونی نیز دیدن کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که تالاب گاو خونی در همه روزهای سال آب ندارد.
  • در این کویر ممکن است با گیاهان و جانوران مختلفی برخورد کنید چرا که این کویر دارای پوشش گیاهی و جانوری متنوعی است
date_range چهارشنبه 28 آذر 1397 remove_red_eye 1263 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0